.

1 Pereche HTB-GS-03/B Gigabit Fiber Optic Media Converter 1000Mbps Modul Single Duplex SC Port 20KM Built-in de Alimentare

1 Pereche HTB-GS-03/B Gigabit Fiber Optic Media Converter 1000Mbps Modul Single Duplex SC Port 20KM Built-in de Alimentare

RON 116.00

Disponibilitate
Într-o formă accesibilă


Gigabit single-mode fibra de emisie-recepție singură fibră fotoelectric de conversie
HTB-GS-03-AB-20 KM o pereche de built-in baterie
De Gigabit Ethernet optică de emisie-recepție serie indiferent de optică și interfețe electrice sunt în conformitate cu standardele IEEE802.3 și IEEE802.3ab. Calea sa și să lucreze rata de circuit poate ajunge la 1000 Mb / s, în fibra single-mode distanța de transmisie de până la 80 km. Potrivit pentru transportul urban rețeaua de coloana vertebrală. Utilizate în principal în De Gigabit Ethernet, dispozitive de link-uri, pentru a extinde distanța de transmisie de rețea prin intermediul fotoelectric de conversie, în timp ce lățime de bandă de rețea extins la 1000 M. Care îndeplinesc Gigabit Ethernet protocol standard de echipamente de rețea, cum ar fi switch-uri, routere, etc. poate interacționa. Comunitare de Acces la suport, cladire de birouri de acces și de afaceri utilizatorilor acces
Caracteristici : Asigura o dubla SC fiber conector și un conector UTP pe Deplin în Conformitate cu IEEE802.3z/AB 1000 Base-T/SX/LX/ZX. Auto-detectare a jumătate/full duplex modul de transfer pentru port-ul Tx Auto-negociere 10/100/1000 Mbps rata și Auto-MDI/MDI-x pentru port-ul Tx Oferi comutatorul de configurare de jumătate/full duplex modul de transfer pentru port-ul Fx Extinde fibra de până la 20 km 6 LED-uri de afișare pentru Putere, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100 de Ușor de a vizualiza indicatori cu LED-uri oferă statutul de ușor de a monitoriza activitatea de rețea de alimentare Externă de alimentare adaptor de Alimentare : 5 V 2 A
Specificatii : Standard
IEEE802.3 10 BASE-T Ethernet
IEEE802.3u 100 BASE-TX/FX Fast-Ethernet
IEEE802.3z/ab 1000 BASE-FX/TX 1000 M Ethernet RJ-45 Port Auto-MDI/MDIX cu Port de Fibra de Fibre de Tip Undă Trimite-Putere SC 1310nm SMF : -20d Bm(min.) 0d Bm(max.) Frecvența de Offset ±125.000 de bps (sau ± 100ppm) MTU Mai mult de 9036 bytes Dimensiuni(Lxaxî) 140x110x30mm (alimentare Externă) Tensiune de Intrare DC5 V2 A( Extern putere de intrare : AC100 V-AC240 V/50-60 HZ ) Operation Temperature 0°C~70°C a se păstra la Temperatura -40°C~85°C Umiditate 5%~95%, fără condensare Greutate 0,3 kg/Bucată (de Alimentare Externă)
LED-uri Descriere : LED Culori Funcția FX 1000 Verde Aprins când 1000 Base-FX funcționarea FX-ul Link/ACT Verde Aprins atunci când fibre de conexiune prin cablu cu dispozitiv de la distanță este bun. Bliks când orice FX trafic este prezent Energie Verde Aprins când +5 V Putere este disponibil FDX/Col Verde Aprins atunci când modul full duplex este activat. Clipește atunci când coliziunea este prezent TX 100 de Verde Aprins când 100 Base-TX cablu funcționarea TX Link/ACT Verde Aprins când TP conexiune prin cablu cu dispozitiv de la distanță este bun. Clipește atunci când traficul este prezent
Transport :
1. Putem aranja transportul de luni până vineri. Transport maritim include ambalarea și taxele de manipulare.
2. Este nevoie de aproximativ 30-40 de zile (statele UNITE ale americii, CA, AU,). Alte țări 40-60 de zile, exact timpul de livrare depinde poștale proces.
3. Dacă nu primiți câștigătoare produs (e) în termen de 30 de zile lucrătoare, vă rugăm să lăsați un mesaj sau E-mail, contactați-ne, vom face noastre cele mai bune pentru a rezolva orice probleme cu tine.

Caracteristici cheie

Nume De Brand:
jyttek
Numărul De Model:
HTB-GS-03
Distanta de transmisie:
20 KM
conector:
SC
Max. Rata De Transfer De Date:
1.25 G
fibre:
Singură fibră
modul:
Single-mode
Lungime de undă:
1310/1550nm
Alimentare:
Built-in Putere AC100V-AC240V
Material:
mental
Dimensiune:
140mmX110mmX30mm